Kontakt

KONTAKTA VISIT VÄRMLAND

Tel: 054-776 60 00 vxl, 8.00-17.00 måndag-fredag.E-mail: info@visitvarmland.se

Mia Landin, vd Visit Värmland

MIA LANDIN

VD
Tel: 054-776 60 01
E-mail: mia.landin@visitvarmland.se

Sarah Andrén, projektledare Visit Värmland

SARAH ANDRÉN

Projektledare Konkurrenskraftig Besöksnäring Värmland (KBV)
Tel: 054-776 60 07
E-mail: sarah.andren@visitvarmland.se

 Andreas Norum, projektledare Visit Värmland

ANDREAS NORUM

Projektledare Gränsregional näringslivsutveckling genom led- och evenemangsbaserad turism (LET)
Tel: 054-776 60 06
E-mail: andreas.norum@visitvarmland.se

Gunn Axelsson, projektledare Tillgänglig Besöksnäring Värmland

GUNN AXELSSON

Projektledare Tillgänglig Besöksnäring Värmland
Tel: 054-776 60 02
E-mail: gunn.axelsson@visitvarmland.se

 Cajsa Jansson, koordinator Visit Värmland

CAJSA JANSSON

Koordinator
Tel: 054-776 60 03
E-mail: cajsa.jansson@visitvarmland.se

Linda Danielsson, digital kommunikatör Visit Värmland

LINDA DANIELSSON

Digital kommunikatör
Tel: 054-776 60 08
E-mail: linda.danielsson@visitvarmland.se

 Jenny Nohrén, kommunikatör Visit Värmland

JENNY NOHRÉN

Kommunikatör
Tel: 054-776 60 04
E-mail: jenny.nohren@visitvarmland.se

Tina Wadman, ekonom Visit Värmland

TINA WADMAN

Ekonomi / administration
Tel: 054-776 60 05
E-mail: tina.wadman@visitvarmland.se

Anna Pénaber, statistik och analys Visit Värmland

ANNA PÉNABER

Statistik och analys
Tel: 054-776 60 09
E-mail: anna.penaber@visitvarmland.se

Turistbyråer i Värmland

Letar du efter turistinformation om någon specifik kommun eller vill du besöka någon av turistbyrårerna i Värmland? Här hittar du en kontaktlista.